Paulina Goto jako Luisa Fernanda

Luisa Fernanda (Paulina Goto) wychowała się w skromnym domu, pod opieką matki, Amelli, i ojczyma, Pedra, który zawsze dodawał jej otuchy i zaraził ją…

Paulina Goto jako Luisa Fernanda

Luisa Fernanda wychowała się w skromnym domu, pod opieką matki, Amelli, i ojczyma, Pedra, który zawsze dodawał jej otuchy i zaraził ją miłością do kwiatów. Jest dobra, uczciwa i wielkoduszna. Znakomicie gra na skrzypcach, choć nigdy nie brała profesjonalnych lekcji. Marzy o karierze wielkiej skrzypaczki. Zakochuje się w Carlosie i próbuje zaznać u jego boku szczęścia, stawiając czoła mnożącym się przeszkodą. Jej życie zmieni się, gdy odkryje, że Pedro nie jest jej biologicznym ojcem.

Paulina Goto urodziła się w 1991 roku w Monterrey. Już od dziecięcych lat trenowała gimnastykę artystyczną. Niejednokrotnie reprezentowała Meksyk w międzynarodowych zawodach. Ukończyła prywatną dwujęzyczną szkołę w Tampico, wzorowaną na amerykańskim systemie solnictwa, gdzie rozwijała umiejętności muzyczne, śpiewając w chórze. W roku 2010 znany producent Pedro Damián wybrał ją spośród wielu kandydatek do głównej roli w telenoweli „Niña de mi corazón”, za którą otrzymała nagrodę TVyNovelas. W tym samym roku podpisała kontrakt z Sony Music México i nagrała debiutancki krążek. Jej kariera nabrała rozpędu dzięki młodzieżowemu serialowi „Miss XV”, któremu wtórowało wydanie drugiego solowego albumu, tym razem z ramienia Warner Music México. Następnie przez trzy sezony występowała na deskach teatru w musicalu „Grease” jako Sandy. Jednocześnie pracowała na planie telenoweli „Mi corazón es tuyo”. „Droga do szczęścia” jest czwartą telenowelą w jej filmografii. Goto śpiewa muzyczny temat przewodni pt. „Mi camino eres tú”.

Materiały novela.pl, Fot. Televisa

Tagi: , , ,

Komentarze