Odcinek 1

W 1. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia zachodzi w ciążę i zostaje wyrzucona z domu. Emisja 2 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 1

Pedro jest zakochany w Amelii, córce przełożonego, jednak kryje się z tą miłość gdyż wie, że jako prosty ogrodnik nie może na wiele liczyć. Amelia natomiast kocha Luisa, choć ten nie odwzajemnia jej uczuć, jest z nią tylko z pobudek materialnych, a do tego zdradza ją z Marissą, właścicielką banku. Pedro dowiaduje się z listu od Amelii, że ta spodziewa się dziecka, jednak Luis nie chce wziąć za nie odpowiedzialności, ani zwłaszcza brać ślubu. Postanawia przemówić mężczyźnie do rozsądku.

Ordóñez przestrzega Marissę przed wiązaniem się z Luisem. Także Carlos, jej syn, uprzedza matkę, że nigdy nie zazna szczęścia u boku Luisa. Niestety kobieta pozostałe głucha na ich dobre rady. Kiedy Fernando, ojciec Amelii, dowiaduje się o ciąży córki, wpada w gniew i uderza ją. Pedro staje w obronie ukochanej, przez co naraża się Fernandowi. Mężczyzna mylnie bierze go za sprawcę ciąży i wyrzuca go na bruk razem z Amelią.

Amelia próbuje nie dopuścić do ślubu Luisa z Marissą. Pedro powstrzymuje ją i obiecuje, że pomoże jej odegrać się na Luisie w stosownym momencie. Następnie zwraca się o pomoc do siostry Rosaury. Zakonnica zgadza się udzielić im schronienia pod jednym warunkiem – muszą wziąć ślub. Pedro ciężko pracuje na utrzymanie siebie i Amelii. Amelia wydaje na świat córkę, jednak odmawia jej miłości, tak samo jak odmówiła jej Pedrowi. Luis tymczasem dowiaduje się, że Marissa jest bezpłodna i nigdy nie obdaruje go potomkiem. Amelia i Pedro odwiedzają Fernanda, żeby przedstawić mu wnuczkę, lecz on ponownie wyrzuca ich za drzwi.

Mijają lata. Luisa Fernanda, córka Amelii, wyrasta na piękną pannę. Brak matczynej miłości zastępuje jej nadopiekuńczy ojczym, Pedro.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Madziula
    2 listopada 2016 o 18:32  - Odpowiedz

    fajny serial

  2. Blondi
    3 listopada 2016 o 00:12  - Odpowiedz

    Gdzie można obejrzeć odcinki po hiszpańsku