Odcinek 10

W 10. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda zgadza się zostać dziewczyną Carlosa. Emisja 16 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 10

Hernán pragnie osobiście poznać Luisa i Marissę, dlatego proponuje Marianie, żeby wydała kolację na ich cześć. Przy okazji planuje zapoznać Camilę z Carlosem, którego uważa za idealnego kandydata na jej męża, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Fernanda żali się Camili, że nie wie, co jest gorsze – bycie sierotą czy znienawidzoną przez matkę. Camila wyznaje, że oddałaby wszystko za spędzenie choć jednego dnia ze swoją rodzicielką.

Fernanda czuje się sfrustrowana, gdy znów zastaje matkę pogrążoną we własnej niedoli i nie potrafi jej pomóc. Carlos prosi Felipe, by pomógł mu wyplątać się z zamieszania z Camilą. On nie chce tego zrobić z obawy przed tym, że Carlos odbierze mu Fernandę. Fernanda i Carolina rywalizują ze sobą w zawodach kajakowych. Carolina i jej koleżanki próbują wyeliminować Fernandę z konkurencji, niszcząc jej kajak. Camila pożycza przyjaciółce swój sprzęt i ta zajmuje pierwsze miejsce.

Carlos odwiedza Fernandę w szkole, żeby wyznać jej swoje prawdziwe intencje, a zarazem obnażyć kłamstwo Felipe. Po długiej rozmowie Fernanda przekonuje się do Carlosa i zgadza się zostać jego dziewczyną. Mariana dokucza siostrze, gdy spotyka ją na straganie z quesadillas. Fernando prosi Luisa o pomoc w odszukaniu Amelii oraz przy wprowadzeniu zmiany w testamencie, gdyż pragnie zapisać cały swój majątek jedynej wnuczce. Luis domyśla się, że Mariana okłamała go w sprawie Amelii i ukryła istnienie córki.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze