Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia otwiera się przed Fernandą. Emisja 17 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 11

Carolina złorzeczy Fernandzie. Nie musi długo czekać na rezultaty. Fernanda zostaje zawieszona za urwanie się z zajęć i spotkanie z chłopakiem. Mariana zakazuje Amelii wydzwania do domu. Fernanda prosi siostrę Migdalię o drugą szansę. Zakonnica zmuszą ją do podjęcia wyboru między szkołą a chłopakiem. Pedro pociesza Marissę, gdy ta wspomina mu o tym, że Carlos nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoim ojcem.

Amelia wyznaje Marianie, że Luis był miłością jej życia. Luis domyśla się, że Mariana wie, gdzie mieszka Amelia. Postanawia wyciągnąć od niej informacje, zaczynając od zadania pytań o córkę Amelii. Ona idzie w zaparte i oświadcza mu, że Amelia dokonała aborcji, którą ukryła przed ojcem z obawy o jego zdrowie. Zapewnia go również, że nie ma o niej żadnych wieści. Pedro zabiera Marissę na rynek i przedstawia handlarzom kwiatów. Fernanda wyznaje Carlosowi, że boi się tego, co do niego czuje. Isabela uprzedza Marissę, że Fernanda chce zmusić Carlosa do złożenia zeznań przeciwko Luisowi.

Pedro złości się na José i Césara, gdy docinają mu z powodu Marissy. Carlos dowiaduje się, że stan zdrowia Fernanda jest delikatny i nawet jedno silne wzruszenie mogłoby go zabić. Amelia odtrąca kwiaty od Pedra i raz jeszcze mu przypomina, że Fernanda nie jest jego córką. Marissa nie akceptuje związku Carlosa z Fernanda i nakazuje mu wrócić do Isabeli. Fernanda ma dość oglądania pogrążonej w goryczy matki i próbuje zmusić ją do szczerej rozmowy. Amelia zdradza jej, że czuje się samotna i tęskni za rodziną, że straciła ojca, była wychowywana przez nianię, a do tego ma siostrę. Mariana wmawia Blance, że Amelia wyprowadziła się dziewiętnaście lat temu do San Antonio. Fernanda rozmyśla nad szczęściem, jakie jej spotkało – czuje wielką i odwzajemnioną miłość do Carlosa.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze