Odcinek 12

W 12. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda okłamuje ojczyma, by spędzić dzień z Carlosem. Emisja 18 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 12

Hernán zaprasza Camilę na obiad. Fernanda prosi ojca o pozwolenie na wyjście. Nie zdradza mu jednak, dokąd naprawdę chce się udać. Adelina wyrzuca do kosza ciasto upieczone przez Camilę. Amelia opowiada Pedrowi o swoim spotkaniu z Marianą. Luis złości się na Marissę za to, że poszła na rynek z Pedrem. Pedro odkrywa kłamstwo córki. Fernanda wmówiła mu bowiem, że spędzi czas z Camilą i jej ojcem, choć faktycznie udała się na spotkanie z Carlosem.

Fernandę dręczą wyrzuty sumienia, że okłamała ojca, ale nie chce mu jeszcze zdradzać, że jest zakochana. Amelia obwinia Pedra o zbytnie pobłażanie córce. Ojczym zaciekle broni Fernandy. Deklaruje, że nie jest tak naiwna jak jej matka, by oddać się pierwszemu lepszemu mężczyźnie. Później próbuje przeprosić Amelię za swoje słowa, lecz jedynie wdaje się w kolejny spór, z którego to on tym razem wychodzi poszkodowany. Marissa wyjawia Luisowi, że Carlos zakochał się w Fernandzie i dlatego trzyma jej stronę. Hernán chce, żeby Camila zakończyła przyjaźń z Fernandą. Carlos i Fernanda składają sobie przysięgę miłości.

Amelia dochodzi do wniosku, że Luis nigdy nie zająłby się nią i Fernandą. Fernanda chwali się Césarowi, że Carlos jest jej chłopakiem. Pedro martwi się, ponieważ Fernanda długo nie wraca do domu. By się uspokoić, zachodzi do kantyny i zamawia alkohol. Mariana proponuje ojcu, żeby zaprosili rodziców Carlosa na kolację w ramach podziękowania. Zdradza mu, że ojcem chłopaka jest Luis Montero. Camila wmawia ojcu, że Carlos jest w niej zakochany. Pedro rozmyśla o tym, jak wiele zrobił dla Luisy Fernandy i poprzysięga sobie, że pewnego dnia odegra się na Luisie, sprawcy nieszczęścia Amelii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze