Odcinek 13

W 13. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia próbuje zakazać córce kontaktów z Carlosem. Emisja 21 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 13

Carlos jest gotowy porozmawiać z rodzicami Fernandy. Ona także chce odbyć szczerą rozmowę z ojcem. Camila podejrzewa, że Fernanda umawia się z Carlosem. Również Isabela słusznie wnioskuje, że Carlos zdradza ją z inną dziewczyną. Carlos i Fernanda zostają napadnięci i okradzeni z samochodu. Pedro wraca do domu pijany. Najpierw naskakuje na Amelię za to, że go obraziła, a później próbuje zaciągnąć ją do łóżka. Jednakże udaje mu się jedynie spotęgować złość, która trawi jego partnerkę od środka.

Carlos i Fernanda docierają do domu dziewczyny. Są cali i zdrowi. Amelia ubliża im i policzkuje córkę, co nie podoba się Carlosowi. Fernanda prosi Carlosa, żeby wyszedł, albowiem pragnie oszczędzić mu przykrości. Marissa postanawia poddać się operacji plastycznej, by zatrzymać przy sobie Luisa. Carlos otrzymuje pilne wezwanie ze szpitala. Felipe namawia Camilę do kontynuowania starań o Carlosa, jeśli naprawdę jej na nim zależy. Pedro uświadamia sobie, że jego zachowanie wobec Amelii było haniebnie i postanawia poprosić ją o przebaczenie.

Amelia nakazuje Fernandzie zapomnieć o Carlosie. Carlos ratuje życie pacjentce. Później opowiada Felipowi o tym, przez co przeszedł z Fernandą. Marissa wyczuwa obcy zapach u Luisa. Mimo to, próbuje go uwieść, ale on subtelnie ją zbywa. Pedro nie może zmrużyć oka dręczony wyrzutami sumienia. Fernanda oświadcza matce, że ma dość bycia traktowaną jak mała dziewczynka. Amelia nie chce rozmawiać z Carlosem i prosi go, by więcej nie wydzwaniał. Marissa uprzedza Carlosa, że złamie serce Isabeli, kiedy z nią zerwie. Między Fernandą a Amelią dochodzi do kolejnej wymiany zdań. Fernanda zarzeka się przed matką, że wierzy w odróżnieniu od niej w miłość. Amelia uświadamia sobie, że pomimo tylu lat wciąż nie przestała kochać Luisa Montero.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze