Odcinek 14

W 14. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia wyraża nadzieję na odzyskanie Luisa. Emisja 22 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 14

Fernandę dręczą wyrzuty sumienia, że okłamała Camilę. Isabel zostaje ostrzeżona przez Marissę, że Carlos chce z nią zerwać, dlatego unika z nim rozmowy na temat przyszłości ich związku. Fernando informuje Marianę, że zamierza wprowadzić zmiany w testamencie. Luis potwierdza podejrzenia kobiety – jej ojciec chce zapisać cały majątek wnuczce. Mariana postanawia nie dopuścić do odnalezienia dziewczyny i jest gotowa nawet pozbyć się jej, jeśli będzie to konieczne

Luis zatrudnia Solórzano do odnalezienia Amelii i jej córki. Nie ukrywa, że zależy mu na szybkich efektach. Fernanda już zbiera się do wyznania prawdy Camili, gdy pojawia się Carolina i chce wiedzieć, czy Carlos jest chłopakiem Camili. Amelia oznajmia Pedrowi, że zakazała Fernandzie widywania się z Carlosem. Nie przyjmuje przeprosin męża, lecz co gorsza żąda rozwodu oraz zapowiada, że wyjawi Luisowi prawdę o istnieniu ich córki. W okrutny sposób dodaje na koniec, że pragnie odbudować swoje życie i zakończyć ciągnącą się do lat farsę, w której tkwią.

Carlos prosi Felipe, żeby odsunął się od Fernandy, bo ona kocha jego. Carolina obwieszcza Fernandzie i Camili, że jej siostra jest narzeczoną Carlosa. Fernanda nabiera wątpliwości, ale postanawia zaufać Carlosowi. Pedro poznaje Carlosa. Amelia oświadcza Lupe, że będzie walczyła o Luisa.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze