Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda cieszy się z drobnego gestu czułości od matki. Emisja 23 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 15

Luis poniża Fernandę przed Amelią, nieświadomy łączącego go pokrewieństwa z dziewczyną. Marissa pragnie zoperować sobie twarz. Lekarz odradza jej zabieg, gdyż uważa, że jest bardzo ładna. Lupe próbuje ostudzić zapędy Amelii i tłumaczy kobiecie, że Luis nigdy jej nie kochał, a w dodatku jest żonaty. Ona mimo wszystko nie zamierza z niego zrezygnować.

Carlos prosi Pedra, żeby uwierzył w jego miłość do Fernandy. Pedro obawia się, że z powodu różnic klasowych nie będzie dane im nacieszyć się długo uczuciem, lecz nie zamierza stawiać im na drodze. Jednak ostrzega chłopaka, że może to zrobić Amelia. Fernando wyznaje Marianie, że żałuje lat spędzonych z dala od Amelii. Marianę przepełnia gorycz zazdrość, albowiem myśli, że ojciec jej nie docenia. Następnie próbuje wyładować swoją złość na Blance. Kobieta uprzedza Marianę, że pewnego dnia życie wystawi jej rachunek za wszelkie zło, jakiego się dopuściła.

Fernanda prosi Pedra, żeby nie zdradzał Camili, że spotyka się z Carlosem, ale nie wyjawia ojcu powodu dla którego ten ma ją kryć przed przyjaciółką. Amelia wmawia Fernandzie, że Pedro także uważa, że nie powinna widywać się z Carlosem. Fernanda robi się zazdrosna, gdy widzi Camilę i Carlosa razem. Hernán sugeruje Marianie przypisanie Fernandowi starczej demencji. Amelia cieszy się na wieść, że Lupe załatwiła jej rozmowę o pracę. W przypływie radości okazuje odrobinę uczucia córce, która cieszy się szczęściem matki.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze