Odcinek 16

W 16. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Camila chwali się Fernandzie, że zaręczy się z Carlosem. Emisja 24 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 16

Camila zaskakuje Fernandę informacją, że jej ojciec wydaje kolację dla Marissy i Luisa, w czym dostrzega doskonałą okazją na to, by zaręczyć się z ich synem, Carlosem. Pedro przysłuchuje się rozmowie Carlosa z Marissą i odkrywa, że chłopak jest lekarzem Fernanda, dziadka jego pasierbicy. Carlos oznajmia Marissie, że nie pojawi się na kolacji u Hernána.

Blanca jest bliska wyznania Fernandowi, kim naprawdę jest Luis Montero, lecz Mariana ją powstrzymuje. Amelia wyjawia Fernandzie, że z powodu ciąży zmuszona była przerwać studia. Carlos wyjaśnia Fernandzie, że zaręczyny podczas kolacji były jedynie czczym wymysłem Camili. Naprawdę chodzi jedynie o uprzejmą wizytę w domu jednego z jego pacjentów, z której zresztą się wymigał, by być z nią. Wyjaśnia również dziewczynie, że Camila wciąż za nim chodzi, bo Felipe ją okłamał, a on nie chciał jej mówić prawdy, by jej nie skrzywdzić.

Hernán namawia Marianę, żeby powstrzymała Fernanda przed oddaniem całego majątku w ręce wnuczki. Camila zdumiewa się, gdy Marissa mówi jej, że Carlos nie przyjdzie na kolację, gdyż umówił się z dziewczyną. Amelia wyznaje siostrze Rosaurze, że zażądała rozwodu od Pedra, gdyż życie z nim jest dla niej piekłem. Zakonnica przypomina niewdzięcznicy, że Pedro zajął się nią, gdy została sama na świecie. Ona w odpowiedzi deklaruje, że teraz pragnie odbudować swoje życie. Fernanda mówi Carlosowi, że wyprowadzi Camilę z błędu, bo nie chce, żeby robiła sobie niepotrzebnie nadzieję.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze