Odcinek 17

W 17. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Camila chce za wszelką cenę poznać dziewczynę Carlosa. Emisja 25 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 17

Fernanda zauważa, że między rodzicami nie układa się najlepiej. Pyta ojczyma, czy zamierzają się rozwieść. Isabela nie może pogodzić się z myślą, że jej związek z Carlosem przeszedł już do przeszłości. Felipe obiecuje Fernandzie, że wyjaśni nieporozumienie z Camilą. Mariana i Hernán przepraszają Marissę i Luisa za nieudaną kolację. Ich kajanie się zostaje źle odebrane przez Fernanda, który wytyka im brak godności.

Mariana zwalnia Blancę. Kobieta wyraża ubolewanie nad faktem, że Mariana broni Luisa. Amelia uważa, że Pedro postąpił jak tchórz, wyżalając się w rękaw siostrze Rosaurze i zapowiada, że nie zmieni zdania co do rozwodu. Camila wyznaje Fernandzie, że Carlos ją oszukał, gdyż ma narzeczoną. Fernanda uprzedza Carlosa, że sytuacja z Camilą zaczyna się komplikować. Hernán zastanawia się, dlaczego Blanca nie toleruje Luisa. Mariana próbuje uśpić jego czujność, bagatelizując zachowanie służącej.

Fernanda czuje się źle z powodu Camili i domyśla się, że jej przyjaciółka zezłości się, gdy pozna prawdę. Fernando źle przyjmuje wiadomość o tym, że Mariana jest zakochana w Luisie, zaś Amelia padła ofiarą tej nieszczęśliwej miłości. Luis ostrzega Fernandę, że jeśli przegra sprawę, będzie się odwoływał od decyzji sądu. Hernán namawia Camilę, żeby zdobyła Carlosa. Camila mówi Fernandzie, że chciałaby dowiedzieć się, kim jest narzeczona Carlosa. Isabela żali się Marissie, że Carlos nią wzgardził.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze