Odcinek 18

W 18. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos przerywa farsę zainicjowaną przez Felipe i wyznaje prawdę. Emisja 28 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 18

Luis uważa Carlosa za zdrajcę i obwinia go o przegranie sprawy. Carlos nakazuje mu trzymać się z dala od Fernandy. Isabela postanawia odnaleźć Fernandę, by odpłacić jej pięknym za nadobne. Fernanda przybywa z pomocą matce, gdy ta zostaje napadnięta. Amelia prosi córkę o zatajenie incydentu przed Pedrem.

Carlos obiecuje Fernandzie, że zawsze będzie stał za nią murem i żadna siła ich nie rozdzieli. Amelia wytyka córce, że uciekła się do podstępu, by wygrać proces z Luisem. Mariana mówi Luisowi, że nigdy nie mogła mu się oddać z winy Amelii. Andrea nakrywa ich na pocałunku i urządza scenę zazdrości. Amelia przeżywa rozczarowanie, gdy okazuje się, że miałaby pracować jako sprzątaczka. Carlos ubolewa nad tym, że Marissa jest zaślepiona Luisem.

Carlos wyjaśnia Camili, że została oszukana przez Felipe i że on wcale jej nie kocha. Fernanda zwierza się przyjaciółce, że między nią i Carlosem narodziło się coś pięknego. Camila nie zniechęca się i jest gotowa walczyć dalej o Carlosa. Carlos zrywa z Isabelą. Mówi jej, że jest zakochany w innej dziewczynie. Solórzano informuje Luisa, że Pedro i Amelia nie wyjechali do Stanów Zjednoczonych.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze