Odcinek 19

W 19. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Mariana pragnie zagarnąć całą spuźciznę po ojcu dla siebie. Emisja 29 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 19

Isabela topi smutki w alkoholu. Wypomina Andrei, że nie dowiedziała się, jak ma na imię nowa dziewczyna Carlosa. Luis przekazuje Fernandowi wiadomość, że Amelia i jej córka nie mieszkają w San Antonio. Fernanda przejmuje się z powodu kłótni Carlosa w jego ojczymem. Blanca uświadamia Luisa, że wie o jego nieślubnej córce z Amelią, która uciekła z ogrodnikiem oraz grozi, że powie prawdę Fernandowi.

Fernanda i Pedro przytulają Amelię, żeby poczuła się kochana. Ona oznajmia im, że znalazła pracę w banku. Carlosa dręczy koszmar, w którym pojawia się Amelia. Isabela żali się Marissie, że Carlos złamał jej serce. Luis wyznaje Blance, że czasem rozmyśla o córce. Następnie próbuje wydusić z Mariany prawdę o tym, gdzie jest Fernanda oraz zapowiada, że poniesie konsekwencje swojej zazdrości o siostrę. Lupe mówi Amelii, że zasługuje na szczęście. Fernanda namawia Camilę, żeby przestała śnić o Carlosie.

Mariana zaczyna żałować, że poślubiła Hernána. Carlos przedstawia Fernandę swojemu dziadkowi. Mężczyzna bierze ją za swoją córkę i ściska ze wzruszenia. Carlos wyprowadza go z błędu. Mariana postanawia złożyć wizytę Fernandzie w jej domu. Pedro wmawia jej, że zdobyła stypendium i wyjechała za granicę. Fernanda marzy o ukończeniu studiów muzycznych i zadedykowaniu pierwszego koncertu Carlosowi. Mariana obiera nową taktykę – postanawia odnaleźć Fernandę i zagarnąć jej spadek.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze