Odcinek 2

W 2. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda poznaje Carlosa w szpitalu. Emisja 3 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 2

Carlosowi śni się w nocy, że słyszy krzyk Amelii, lecz nie wie, skąd dochodzi. Następnego dnia rozpoczyna pracę internisty w szpitalu Santo Tomás. Carolina przeszkadza Fernandzie, gdy ta oddaje się uciesze gry na skrzypcach, i wyśmiewa ją za jej pochodzenie. Mariana tęskni za Luisem Montero, jej tajemniczą miłością, przez co gardzi mężem Hernánem i nie okazuje miłości pasierbicy Camili. Camila poznaje i zaprzyjaźnia się z Fernandą.

Amelię rozdziera od środka gorycz. Kobieta gardzi życiem, jakie zgotował jej los oraz córką, która bardzo się stara, by okazać matce miłość i wsparcie. Carlos wyjaśnia Marissie, że Luis już nie okazuje nią zainteresowania, gdyż tak naprawdę ożenił się z nią dla pieniędzy. César zabiera Pedra do domu Marissy, by zlecić mu nową pracę. Pedro rozpoznaje dom i poznaje jego właścicielkę. Odrzuca myśl, że jest ona żoną Luisa i sądzi, że do domu wprowadziła się nowa rodzina.

Blanca próbuje zmiękczyć serce Fernanda, lecz ten nie przyjmuje do wiadomości, że ma wnuczkę. Camila obiecuje Fernandzie, że przekona ojca, by opłacił jej wycieczkę na zakończenie roku. Mariana wmawia Luisowi, że Amelia usunęła ciążę i jest szczęśliwą mężatką. Luis potrąca Fernandę samochodem. Choć dziewczyna nie odnosi obrażeń, zabiera ją do szpitala, gdzie poznaje Carlosa. Camila i Fernanda okłamują Luisa, żeby wyciągnąć od niego pieniądze. Carlos odkrywa ich oszustwo.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze