Odcinek 20

W 20. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia nie akceptuje popiera związku córki z Carlosem. Emisja 30 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 20

Hernán planuje ograbić Fernanda z całego majątku z pomocą córki, którą obliguje do poślubienia Carlosa, by w ten sposób zapewnić spokojną przyszłość jej i sobie. Carlos zapowiada Pedrowi, że złoży oficjalną wizytę w jego domu, by zaręczyć się z Fernandą. Camila obraża się na Fernandę, gdy ta raz jeszcze próbuje wybić jej z głowy Carlosa. Felipe przeżywa rozczarowanie, ponieważ Fernanda nie odwzajemnia jego uczuć. Amelia okazuje niezadowolenie z powodu wizyty Carlosa. Ma pretensje do męża o to, że zaakceptował chłopaka Fernandy. Kiedy poznaje prawdziwy powód wizyty Carlosa, wyrzuca chłopaka za drzwi, czym doprowadza córkę do płaczu.

Blanca szantażuje Marianę. Lucero jest zadowolona z tego, że Diego, nauczyciel, który wpadł jej w oko, zaoferował jej swoją pomoc, a w dodatku zwraca się do niej po imieniu. Pedro hamuje zapędy Amelii, gdy ta próbuje pobić Fernandę. Dziewczyna zwraca się przeciwko matce i oświadcza, że nie zrezygnuje z Carlosa, bo go kocha. Pedro wytyka Amelii, że zazdrości córce. Luis złości się na Carlosa za to, że zerwał z Isabelą, by umawiać się z Fernandą, którą nazywa oszustką. Fernanda wspomina Pedrowi, że pewien starszy mężczyzna wziął ją za swoją córkę. Blanca uprzedza Marianę, że choćby bardzo się starała, prędzej czy później wnuczka Fernanda się pojawi i odziedziczy jego fortunę. Pedro prosi Fernandę, żeby obiecała mu, że nie zobaczy się więcej z Carlosem.

Fernanda rozpacza, bo myśli, że jej rodzice się rozwiodą. Amelia przyznaje przed samą sobą, że zżera ją zazdrość o córkę. Pedro zgadza się dać rozwód Amelii pod warunkiem, że nigdy nie wyjawi Fernandzie, że nie jest jej biologicznym ojcem. Isabela bierze Camilę za dziewczynę, którą potrącił Luis. Ona wyjaśnia jej, że pomyliła ją z Fernandą. Rosario uprzedza Carlosa, że Luis nie akceptuje jego dziewczyny i zagroził wyrzuceniem go z domu. Fernando domyśla się, że Fernanda jest jego wnuczką. Blanca namawia go, żeby znalazł sposób na potwierdzenie swojej teorii. Carlos ostrzega Luisa, że nastawi Marissę przeciwko niemu. Mariana postanawia skłócić ze sobą Fernanda i Blancę. Amelia odkrywa, że Marissa jest żoną Luisa.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze