Odcinek 24

W 24. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Hernán dąży do zeswatania córki z Carlosem. Emisja 6 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 24

Fernanda dostrzega zaniepokojenie na twarzy Carlosa. Jemu jednak brakuje odwagi, by powiedzieć jej o ciąży Isabeli. Mariana sprzeciwia się pomysłowi Fernanda o umieszczeniu w gazecie ogłoszenia o poszukiwaniu Amelii. Felipe informuje Amelię, że jej sprawa rozwodowa jest już w toku. Blanca nie przyjmuje pieniędzy od Felipe. Fernanda obawia się najgorszego – że Carlos chce z nią zerwać. Nie jest im dane szczerze porozmawiać, gdyż chłopak zostaje wezwany do dziadka, który źle się poczuł.

Mariana obiecuje ojcu, że się nim zaopiekuje, ale on jej nie ufa i posądza o hipokryzję. Amelia wyznaje Lupe, że wraz z rozwodem odzyska upragnioną wolność. Ta zaś namawia ją do uwolnienia siebie od zewnątrz poprzez zmianę wyglądu. Mariana obwinia Blankę o pogorszenie zdrowia jej ojca. Fernando zwierza się Carlosowi, że ma tak wiele zmartwień. Carlos ostrzega dziadka, żeby dbał o siebie, bo kolejny skok ciśnienia może skończyć się wylewem krwi do mózgu. Mecenas Ordoñez zaprasza Amelię na kieliszek wina. Pedro zastanawia się, czy powinien powiedzieć Amelii o chorobie jej ojca czy też nie. Amelia mówi Pedrowi, że postanowiła uczcić fakt, że wkrótce się rozwiodą. Mariana prosi Luisa, żeby pomógł jej uniknąć skandalu, jaki wywołałoby opublikowane w gazecie ogłoszenie o poszukiwaniu Amelii.

Marissa zwraca się z pretensjami do syna o to, że namawiał Isabelę do usunięcia ciąży i namawia go do poślubienia ciężarnej dziewczyny. Carlos obiecuje matce, że zaopiekuje się dzieckiem, ale nie zwiąże się z Isabelą, gdyż jest zakochany w Fernandzie. Amelia dowiaduje się, że Luis i Carlos będą obecni podczas zebrania zarządu banku. Fernanda dziękuje ojcu za pomoc w ukończeniu szkoły. On wręcza jej czek na sumę, która pozwoliłaby jej opłacić wymarzony wyjazd, ale ona go nie przyjmuje. Hernán dalej obliguje Camilę do usidlenia Carlosa. Amelia zwierza się Lupe, że obawia się kolejnego spotkania z Luisem. Carlos zmusza Isabelę do ponownego wykonania testu ciążowego, lecz tym razem w jego obecności. Luis uprzedza Marianę, że Marissa nie może się dowiedzieć o jego przeszłości z Amelią. Pedro towarzyszy córce podczas zakupów – dziewczyna rozgląda się za odpowiednim ubraniem na uroczystość zakończenia nauki. Hernán dowiaduje się, że Carlos ma w planach zawrzeć korzystną umowę z bankiem i zaprasza go do swojego domu na kolację, ale on nie przyjmuje zaproszenia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Justys
    6 grudnia 2016 o 00:26  - Odpowiedz

    Bardzo lubię tę telenowelkę bardzo ciekawa, super jest, uwielbiam Fernande i Carlosa moi ulubieńcy, nie cierpię Mariany podła i wyrachawana żmija chce przejąć majątek po swoim ojcu nie chce by wnuczka dziadka wszystko odziedziczyła, Luis i Mariana są siebie warci, Isabeli też nienawidzę predzej, czy później prawda o kłamstwie ciąży jej wyjdzie na jaw okropne babsko, a ta Camila myśli, że z Carlosem będzie jak on zakochany jest w Fernadzie.
    Piękna para Fernanda i Carlos uwielbiam ich najbardziej.
    Serial przypadł mi do gustu, wciągną bardzo do oglądania.