Odcinek 25

W 25. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos opuszcza Fernandę, by spieszyć na ratunek Fernandowi. Emisja 7 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 25

Amelia wychodzi wcześniej z banku, żeby uniknąć zetknięcia z Carlosem i Luisem. Pedro zauważa drogie kolczyki na uszach żony i pyta ją, skąd je ma. Małżonkowie znów się kłócą. Fernanda ma dość ich wrzasków i wybiega z domu z płaczem. Carlos jest niespokojny, gdyż nie wie, jak powiedzieć Fernandzie o ciąży Isabeli. Amelia namawia Pedra do rzucenia pracy, albowiem nie chce, by ktokolwiek z jej firmy dowiedział się, że jest żoną ogrodnika. Fernando wycofuje się z zamiaru zamieszczenia ogłoszenia w gazecie, by nie zaszkodzić własnej wnuczce. Doña Susy wróży Fernandzie z kart – wyczytuje z nich, że los ściągnie na dziewczynę wiele cierpienia. Marissa dzieli się z mężem swoim zdaniem na temat ciąży Isabeli. Uważa bowiem, że Carlos powinien wziąć ślub z matką jego dziecka. Amelia zapowiada Fernandzie, że nie przyjdzie na uroczystość zakończenia nauki, czym udaje jej się jeszcze bardziej przygnębić córkę. Mariana podaje Ferandowi filiżankę z zatrutym naparem.

Carlos pojawia się na uroczystości i spotyka Isabelę, która towarzyszy siostrze. Carlos otrzymuje telefon z informacją, że stan zdrowia Fernanda się nagle pogorszył. Hernán odmawia odwiezienia starca do szpitala, wykręcając się obowiązkiem wobec córki. Carlos wyjaśnia Marianie, w jaki sposób zakładać maskę z tlenem. Rosaura uprzedza Pedra, że nie wybaczy Amelii, jeśli nie przyjdzie wesprzeć córkę w tak ważnym dla niej dniu. Carlos przyjeżdża do Fernanda. Podczas gdy on próbuje ulżyć jego cierpieniom, Fernanda wygłasza pożegnalne przemówienie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Serialomaniaczka
  25 listopada 2016 o 19:37  - Odpowiedz

  W opisie jest błąd, Fernando nie jest dziadkiem Carlosa!

  • novela.pl
   29 listopada 2016 o 19:12  - Odpowiedz

   Dziękujemy za wiadomość. Korekta już została naniesiona.