Odcinek 26

W 26. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Marissa wydaje kolację, na którą zaprasza Leopolda i Andreę. Emisja 8 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 26

Fernanda otrzymuje dyplom z wyróżnieniem za najlepszą średnią. Nie jest jednak zupełnie szczęśliwa z powodu nieobecności Carlosa. Fernando czuje się lepiej dzięki opiece Carlosa. Starzec nie chce dłużej zatrzymywać młodego lekarza, by mógł wrócić do swojej dziewczyny. Isabela pojawia się na uroczystości zakończenia nauki z zamiarem powiedzenia Fernandzie, że spodziewa się dziecka Carlosa, jednak nie udaje jej się namierzyć dziewczyny. Pedro pociesza Fernandę, zdruzgotaną myślą, że Carlos przestał się nią interesować, a przy okazji wspomina jej o ostatniej kłótni z Amelią.

Hernán błędnie sądzi, że Carlos pezyjdzie na przyjęcie na zakończenie roku dla Camili i namawia córkę, żeby ciepło go przywitała. Fernanda dowiaduje się, że wkrótce pozna wielki sekret, który na zawsze odmieni jej życie. Leopoldo wspomina Luisowi o zaproszeniu od Marissy na kolację, podczas której ta zamierza przedstawić mu Andreę. Isabela wypomina Carlosowi, że zataił jej ciążę przed Fernandą. Fernanda żali się Rosaurze, że jest niekochana przez matkę. Pedro przychodzi do banku, w którym pracuje Amelia, żeby zmusić ją do przyjścia na przyjęcie Fernandy.

Fernanda z początku nie chce wybaczyć Carlosowi, że zabrakło go w tak ważnej dla niej chwili i nie wierzy w jego wytłumaczenie. Wyładowawszy swoje emocje, zmienia zdanie i godzi się z nim. Pedro jest świadkiem, jak Ordoñez zaprasza Amelię na wspólne wyjście. Andrea wspomina Isabeli, że Marissa zaprosiła ją na kolację, gdyż chce jej kogoś przedstawić. Isabela postanawia jej towarzyszyć, by przy okazji rozmówić się z Carlosem. Fernanda wspomina Carlosowi, że widziała Isabelę i domyśliła się jej intencji. Pedro urządza Amelii scenę zazdrości. Hernán wytyka Marianie jej nieobecność na uroczystości zakończenia roku Camili. Carlos przybywa na przyjęcie, gdzie witają go Camila i Hernán. Pedro i Amelia wracają do domu skłóceni. Fernanda z przerażeniem przysłuchuje się ich wzajemnym oskarżeniom.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze