Odcinek 27

W 27. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos proponuje Fernandzie wspólną podróż. Emisja 9 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 27

Amelia tłumaczy się Fernandzie z powodu nieobecności na ceremonii zakończenia nauki. Dziewczyna udaje się razem z ojcem na przyjęcie, gdzie witają ich Carlos i Felipe. Clarita nie może wziąć udziału w przyjęciu z powodu umówionej kolacji w domu Marissy. Fernanda i Pedro zasiadają przy stole z Camilą. Leopoldo zostaje przedstawiony Andrei. Kobieta od razu wpada mu w oko. Carlos przekonuje Felipe, żeby towarzyszył Camili podczas przyjęcia. Sam tymczasem nie odstępuje na krok Fernandy. I ma dla niej dobrą wiadomość. Wyjadą we dwoje w jej wymarzoną podróż.

Hernán prosi Carlosa, żeby zatańczył z jego córką. Leopoldo zaprasza Anadreę na weekend do swojego mieszkania w Cancún. Isabela dowiaduje się od Luisa, że Carlos poszedł na przyjęcie Fernandy. Następnie zwraca się z pretensjami do Marissy o to, że nie powiedziała jej, gdzie jest Carlos. Rosaura prosi Amelię o rozmowę, gdy ta pojawia się niespodziewanie na przyjęciu córki. Virginia skarży się Marianie, że została wyrzucona przez Hernána i oferuje jej swoją bezwarunkową pomoc. Isabela nie zostaje wpuszczona na przyjęcie Fernandy. Jest rozgoryczona, wściekła i poprzysięga sobie odegrać się na Fernandzie i Carlosie. Marissa namawia Andreę do przyjęcia zaproszenia Leopolda.

Luis przyznaje się Marissie, że nie może patrzeć na to jak cierpi Isabela, podczas gdy Carlos świetnie się bawi w towarzystwie oszustki. Rosaura wypomina Amelii jej obojętność wobec Fernandy. Amelia zmusza córkę do opuszczenia przyjęcia razem z nią. Fernanda wyznaje matce, ze tak bardzo chciałaby opowiedzieć jej o swoich radościach i zgryzotach. Pedro wytyka żonie, że potrafi jedynie uprzykrzać życie jedynej córce. Hernán z zadowoleniem oznajmia Marianie, że relacje Camili z Carlosem świetnie się układają. Amelia decyduje się odbyć ważną rozmowę z córką…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze