Odcinek 28

W 28. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Isabela unika jak ognia badania mogącego obnażyć jej kłamstwo. Emisja 12 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 28

Isabela nie chce wykonać badania EKG. Felipe dowiaduje się o rzekomej ciąży Isabeli i składa gratulacje Carlosowi. Fernanda próbuje dowiedzieć się od matki, o co posprzeczała się z ojcem. Amelia mówi jej jedynie, że jest rozczarowana brakiem ambicji Pedra. Pedro uprzedza córkę, że jeśli nie rozmówi się z Camilą, może na zawsze stracić przyjaciółkę. Andrea ma dość bycia kochanką Luisa. Pragnie związku, w którym nie będzie musiała dzielić się mężczyzną.

Mariana obiecuje Virginii, że wróci na swoje dotychczasowe stanowisko, jeśli okłamie Luisa w sprawie Amelii i Fernandy. Amelia zgadza się spotkać z Ordoñezem. Fernanda niecierpliwie czeka na wieści od Virginii na temat Amelii i Fernandy. Blanca upiera się przy wersji, że Amelia nie potrafiłaby sprzedać córki. Hernán domyśla się, że Mariana pomogła Virginii odzyskać pracę, by poparła jej kłamstwo w sprawie Amelii. Carlos wyznaje Fernandzie, że jest miłością jego życia i na pewno się pobiorą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze