Odcinek 29

W 29. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Camila nie daje spokoju Carlosowi, pomimo kolejnego odtrącenia. Emisja 13 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 29

Carlos prosi Felipe, żeby przestał nękać Fernandę. Ten odgryza się mu skarkastycznym komentarzem, insynuującym, że nie powiedział jeszcze swojej dziewczynie o tym, że spodziewa się dziecka z inną. Ordoñez zaskakuje Amelię wyznaniem, że nigdy nie wierzył w miłość Luisa do Marissy. Jego zdaniem Luis wziął ślub dla korzyści majątkowych, a teraz zdradza żonę. Fernanda pada ofiarą niesmacznego żartu Vicky, Caroliny i Nadii. Carlos chce porozmawiać z Fernandą na osobności. Camila wtrąca się do nich, przez co Fernanda traci zaufanie do swojego chłopka. Carlos raz jeszcze oświadcza Camili, że nie chce mieć z nią nic wspólnego, jednak ona nalega, by poszli razem do łóżka.

Pedro szuka pojednania z Amelią, jednak jej nie interesuje ratowanie małżeństwa. Isabela wpada w złość na wieść, że Carlos wyjechał w podróż z Fernandą. Felipe podpuszcza Camilę, wmawiając jej, że Carlos szaleje na jej punkcie. Blanca radzi Fernandowi przekupienie Virginii, jeśli chce wyciągnąć od niej informacje na temat Amelii. Carlos i Fernanda wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia i wyznają wzjamenie miłość.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze