Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda brnie w coraz większe tarapaty i szuka pomocy Carlosa. Emisja 4 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 3

Felipe planuje uczynić z wypadku, którego ofiarą padła Fernanda, swoją pierwszą sprawę w karierze adwokata. Fernanda odczuwa wielką ulgę, gdy w raporcie medycznym nie ukazuje się żadne z kłamstw, które wcześniej wymyśliła. Isabel zapewnia Carolinę, że poślubi Carlosa. Hernán ponosi klęskę przy próbie nakłonienia Fernanda do sprzedaży hacjendy. Andrea poznaje Marissę i przestaje się bać tego, że kobieta odbierze jej Luisa. Mimo wszystko postanawia zatrzymać przy sobie ukochanego mężczyznę, zachodząc z nim w ciążę.

Fernando postanawia dać szansę adwokatowi poleconemu przez Marianę. Fernanda i Carlos tak bardzo wpadli sobie w oko, że jedno nie może przestać rozmyślać o drugim. Amelia uprzedza Fernandę, by pogodziła się z myślą, że z powodu braku pieniędzy nie odbędzie podróży na zakończenie roku. Luis dzwoni do domu Fernandy. Dziewczyna okłamuje go, że pomylił numer, przez co ma jeszcze większe wyrzuty sumienia oraz naraża się mężczyźnie, który pragnie jeszcze bardziej ją pogrążyć. Żeby położyć kres rozgardiaszu, jaki wywołała swoim kłamstwem, postanawia porozmawiać z Carlosem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze