Odcinek 35

W 35. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Isabela wmawia Fernandzie, że Carlos jest z nią. Emisja 21 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 35

Isabela wmawia Fernandzie, że spodziewa się dziecka Carlosa. Carlos obwinia Isabelę o zerwanie z Fernandą. Lupe uprzedza Amelię, by uważała na to, co robi i mówi Mariana. Marissa zleca Pedrowi robótkę w ogrodzie. Carlos opowiada Rosario o oszustwie Isabeli. Fernanda wyznaje Felipe, że jej życie rozpada się na kawałki. Pedro ulega wypadkowi podczas ścinania gałęzi i traci przytomność. Marissa wzywa na pomoc Carlosa.

Luis skarży się Amelii, że Pedro go pobił. Carlos ratuje życie Pedrowi. Amelia umawia się z córką w miasteczku, by rzekomo przedstawić jej swoją koleżankę. Fernanda nie przychodzi na spotkanie. Amelia zarzuca Luisowi, że z jego winy musiała znosić Pedra przez te wszystkie lata. Następnie kontaktuje się z siostrą i prosi ją o powiadomiła ojca o jej przyjeździe. Fernanda dziękuje Carlosowi za uratowanie Pedra. Ranny mężczyzna zostaje zatrzymany w szpitalu na obserwację. Carlos mówi matce, że Isabela zmyśliła ciążę i wszystkich oszukała.

Matka Rosaura karci Amelię za jej niewdzięczność dla Pedra. Luis nie zgadza się z decyzją Marissy o ugoszczeniu Pedra w domu na czas jego rekonwalescencji. Kobieta wytyka mu jego brak humanitaryzmu i przypomina, że kiedy się pobierali, nie był tak obrośnięty w piórka jak teraz. Mariana chwali się ojcu, że odnalazła Amelię. Blanca nie wierzy jej. Marissa postanawia ściągnąć Pedra do swojego domu nawet wbrew woli Luisa. Luis chce zamieszkać z Andreą, ale ona zgrywa niezależną i nakazuje mu wpierw rozwiązać swoje problemy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze