Odcinek 38

W 38. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia pragnie usunąć Fernandę i Pedra ze swojego życia. Emisja 27 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 38

Lucero całuje Diega w przypływie emocji. Przeczucia Pedra sprawdzają się. Mężczyzna dowiaduje się, że jego żona i pasierbica miały wypadek. Carlos informuje go, że stan Fernandy jest stabilny, w przeciwieństwie do stanu Amelii. Doktor Macías udziela mężczyźnie więcej szczegółów. Niebezpieczeństwo zagrożenia życia jego żony minęło, lecz pojawił się inny problem. Ponieważ Amelia nie miała zapiętych pasów w momencie wypadku, jej nogi zostały sparaliżowane i tylko cud może sprawić, że zacznie nimi ruszać.

Luis zamierza sprezentować Andrei diament, by namówić ją do powrotu do niego. Amelia gardzi Pedrem, gdy ten pochyla się nad nią. Mówi mu, że przeklina każdą chwilę spędzoną u jego boku, że nienawidzi wszystkiego, co dotyczy jego i Fernandy – nieświadoma że córka przysłuchuje się ich rozmowie -, a co więcej, żałuje że wydała córkę na świat i nie chce jej więcej widzieć, tak jak i jego. Fernanda mówi matce, że jej słowa ją zabijają, ale ona okazuje obojętność i wyrzuca ją z pokoju.

Ordoñez wyznaje Lupe, że jest zakochany w Amelii. Pedro myśli, że wypadek zabił w jego żonie duszę. Marissa znajduje fakturę za rubin, który Luis nabył dla Andrei. Luis usiłuje zniechęcić Leopolda do Andrei. Ordoñez stara się przemówić Amelii do rozsądku, jednak ona pozostaje zaślepiona przez rozgoryczenie. Fernanda czuje, że jej świat rozpada się na kawałki i nie wie, jak ma dalej żyć bez matki.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Moni
    1 stycznia 2017 o 18:36  - Odpowiedz

    Droga do szczęścia powinna wrócić do tv!!!!!! Czekam na emisję dalszych odcinków! Nie można tak zdejmować serialu w połowie 🙁 co z fanami tej telenoweli? Proszę o przywrócenie serialu!!!!