Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Mariana okłamuje Pedra. Carlos uderza Luisa. Emisja 28 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 39

Marissa domyśla się, że Luis kupił pierścionek dla swojej kochanki i zwraca się do niego z pretensjami. Pedro rozmawia z matką Rosaurą na temat konieczności powiadomienia Fernanda o wypadku Amelii. We dwoje zastanawiają się również, czy Amelia zdążyła powiedzieć Fernandzie prawdę na temat jej prawdziwego ojca. Pedro dochodzi do wniosku, że tak się nie stało, gdyż w przeciwnym razie żona napomknęłaby mu o tym.

Mariana przeraża matkę Rosaurę, gdy zasypuje ją pytaniami o to, czy Amelia i Fernanda zginęły w wypadku. Kobieta tłumaczy się, że emocje wzięły nad nią górę i nie potrafiła zachować rozwagi. Fernanda wyznaje Camili, że czuje, jakby została sierotą. Pedro idzie do domu teścia. Ponieważ jego nie ma, zostaje przyjęty przez Marianę. Szwagierka wprawia go w zdumienie, zaprzeczając jakoby spotkała się ostatnio z Amelią oraz miała przyjąć ją i Fernandę w rodzinnym domu. Uprzedza go również, że Fernando nie chce słyszeć ani o drugiej córce, ani o wnuczce.

Carlos uderza Luisa, gdy ten nazywa Marissę histeryczką. Mariana postanawia zataić przed ojcem i Blancą wizytę Pedra. Fernanda tymczasem zamierza ukryć przed Pedrem, że dowiedziała się, że nie łączą ich więzi krwi, albowiem mylnie zakłada, że jej ojciec o niczym nie wie. Marissa mówi Andrei i Isabeli, że odkryła romans Luisa. Luis policzkuje Andreę, gdy ta odmawia zwrócenia podarowanego jej w prezencie pierścionka. Marissa wyznaje Pedrowi, że zdobył jej sympatię i odtąd uważa go za swojego przyjaciela.

Materiały novela.pl / Fot. Telvisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Edi
  20 grudnia 2016 o 22:08  - Odpowiedz

  I co dalej droga Novelo? Zostajemy w takim rozkroku? :/

 2. carlosita
  20 grudnia 2016 o 22:36  - Odpowiedz

  nie chce zeby przerwali emisje tej telenoweli,zaciekawili ludzi i nagle koniec

 3. Kika
  27 grudnia 2016 o 18:43  - Odpowiedz

  Dlaczego przestajecie puszczać ten film. Czy będzie kiedyś jeszcze raz puszczony.

 4. kamila
  28 grudnia 2016 o 17:30  - Odpowiedz

  Nie chce by przerwali emisje drogi do szczęścia jest to jeden z moich ulubionych seriali dlaczego tv4 chce przerwać emisje i dać jakiś inny serial czemu nie może być tak jak z innymi serialami ze jak się calkowicie zakończy serial to dopiero puścicie inny a nie chcecie przerwać emisje to jest bez sensu fanka serialu

 5. Moni
  1 stycznia 2017 o 18:34  - Odpowiedz

  Proszę o powrót serialu!!!!!!!!!!!!Droga do szczęścia ma swoich wiernych fanów!!!!! Dziękuję za udostępnianie telenoweli na dailymotion, nie zawsze można zobaczyć w tv ale nie ściągajcie jej z anteny!!!!!