Odcinek 4

W 4. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos nie zamierza ukrywać przed matką, że jest zdradzana. Emisja 7 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 4

Fernanda prosi Carlosa, żeby przekonał ojczyma do wycofania się z zamiaru wniesienia pozwu, aby oszczędzić im wszystkim problemów. Carlos zgadza się za nią wstawić, a przy okazji podwozi ją do szkoły. Isabela dowiaduje się o tym i opowiada ze złością Marissie. Alicia dzwoni do Amelii, by poinformować ją o zatargu Fernandy z Luisem. Zagniewana matka szuka Fernandy w szkole. Kiedy jej tam nie zastaje, zawiadamia Pedra. W końcu odnajduje córkę i nie bacząc na obecność Carlosa, urządza jej scenę. Carlos rozpoznaje głos kobiety – to ten sam, który powraca we śnie odkąd był chłopcem.

Fernanda jest zaskoczona pytaniami matki, gdyż nie dotyczą ani wypadku, ani pozwu, lecz jej spotkania twarzą w twarz z Luisem. Carlos nakrywa Marianę na pocałunku z Luisem. Amelia nie pozwala córce wspomnieć nawet słowem ojcu o spotkaniu z Luisem oraz zatargu z nim. Fernanda jest zła na matkę, że zmusza ją do kolejnego kłamstwa. Pedro podejrzewa, że obie coś przed nim ukrywają. Carlos ubliża Luisowi i ostrzega go, że doniesie matce o jego zdradzie. Luis obawia się, że wtedy Marissa odetnie mu dostęp do swojego majątku. Felipe wyznaje Blance, swojej matce chrzestnej, że jest zakochany w Fernandzie Pérez. Kobieta słusznie domyśla się, że chodzi o córkę Amelii. Carlos wspomina Rosario, że przyłapał ojca na zdradzie i zamierza powiedzieć o tym matce.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze