Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Mariana usiłuje zabić Amelię. Luis oszukuje Marissę. Emisja 29 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 40

Carlos prosi Fernandę o wybaczenie oraz namawia ją, by znów zostali parą. Ona proponuje mu jedynie przyjaźń i zasłania się koniecznością otoczenia ojca opieką. Pedro sugeruje Marissie, żeby rozwiodła się z mężem. Kobieta zwierza się, że czuje się złapana w pułapkę. Amelia uważa Ordoñeza za swojego przyjaciela, bo jako nieliczny jej nie osądza. Żali mu się, że ani ojciec ani siostra nie złożyli jej dotąd wizyty. Mariana postanawia zabić Amelię, żeby nie ograbiła jej ze spadku.

Luis dowiaduje się od Mariany o wypadku Amelii. Pedro obwinia go o nieszczęście, jakie spotkało jego żonę. Uważa, że nakarmił ją kłamstwami i zmówili się, żeby wysłać Fernandę do tubylczej osady w Oaxaca. Mariana podejmuję próbę zabicia Amelii przez uduszenie, ale pojawienie się pielęgniarki zmusza ją do wycofania się. Carlos zaleca Rosario więcej odpoczynku. Luis zmusza jednak kobietę do usługiwania mu i uskarża się na niesmaczne jedzenie. Mariana wmawia Amelii, że Fernando cierpi na rozdwojenie jaźni i teraz nie chce jej znać.

Leopoldo odkrywa, że Andrea została pobita przez swojego narzeczonego. Amelia odmawia rozmowy z córką i wyrzuca ją z pokoju. Pedro lamentuje nad postępowaniem żony. Luis grozi Rosario, że wyrzuci ją z pracy. Hernán oznajmia Fernandowi, że zatrudnił detektywów do odnalezienia jego córki i wnuczki. Luis wmawia Marissie, że kupił pierścionek dla nic nieznaczącej dla niego kobiety, która zatruwała mu życie. Ona nalega, by wyjawił jej imię swojej kochanki. Fernanda i Pedro przysięgają sobie, że zawsze będą sobie pomagać.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. serek
  21 grudnia 2016 o 16:56  - Odpowiedz

  kiedy możemy spodiewać sie dalszych ocinkuw

 2. aga
  26 grudnia 2016 o 20:32  - Odpowiedz

  jeżeli wyemitują tel. Trzy razy Ana w miejsce Drogi do szczęścia to kiedy i gdzie będzie emisja Drogi……?

 3. carlosita
  28 grudnia 2016 o 22:29  - Odpowiedz

  nie bedzie

 4. Name
  29 grudnia 2016 o 09:25  - Odpowiedz

  Dlaczego przerywacie emisję tak dobrego filmu… Tak przecież się nie robi – kończy się emisję jednego a dopiero wtedy zaczyna drugi.

 5. Monia
  29 grudnia 2016 o 12:03  - Odpowiedz

  To się w głowie nie mieści jak można przerywać emisję !!!!!!

 6. aga
  29 grudnia 2016 o 19:00  - Odpowiedz

  to prawa to jest chore ,że przerywają tak dobrą telcie, szczerze już bym wolała aby zabrali Po Prostu Maria

 7. Moni
  1 stycznia 2017 o 18:33  - Odpowiedz

  Nie można wycofać tak po prostu telenoweli. Co z wiernymi fanami tego serialu? Proszę przywrócić serial!!!!!!!

 8. jula
  3 stycznia 2017 o 08:14  - Odpowiedz

  Dlaczego przerwano Tel Droga do szczęścia?

 9. Name
  4 stycznia 2017 o 13:32  - Odpowiedz

  kobietki wiecie czy serial będzie dalej leciał ? szukam w necie i nie ma nic napisane … jak cos wiecie czekam na odpowiedz

 10. czarus
  9 stycznia 2017 o 16:16  - Odpowiedz

  Szanowni wielbiciwle tel Droga do… proponuje poszukać pod inną nazwa(córka ogrodnika), inni aktorzy ale fabuła kropka w kropke ta sama

 11. Agus
  6 października 2017 o 20:13  - Odpowiedz

  Och pod inna nazwą szukać 😣
  My chcemy drogę do szczęścia i tych samych aktorów.
  Wiadomo juz czy wroci na antene?