Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia łudzi się, że odzyska utraconą miłość Luisa. Emisja 8 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 5

Rosario przestrzega Carlosa przed rozpętaniem wojny domowej. Carlos z niechęcią zgadza się przemilczeć zdradę ojca. Carolina zwierza się Isabeli, że jest smutna, gdyż jej rodzice nie będą obecni na uroczystości zakończenia roku. Felipe posyła Camilę, by powiadomiła Fernandę o wezwaniu do sądu. Amelia postanawia towarzyszyć Fernandzie, gdyż planuje porozmawiać z Luisem. Ponownie prosi córkę, by nie wspominała o niczym ojcu. Pedro podejrzewa, że Amelia zdradza go z innym mężczyzną.

Felipe informuje Carlosa o rozprawie Fernandy i Luisa. Carlos prosi go, żeby ją odwołał, lecz jest to niemożliwe. Chłopak czuje się źle, gdyż zawiódł zaufanie Fernandy. Luis i Amelia czują do siebie wzajemnie urazę. Isabela organizuje romantyczną kolację dla Carlosa, podczas której gani go za zaangażowanie w sprawę Fernandy. Jemu nie podoba się, że urządza mu scenę zazdrości i zostawia ja samą. Marissa także przygotowuje romantyczną schadzkę z myślą o Luisie, nieświadoma jego zdrady.

Pedro zarzuca Fernandzie, że go okłamuje. Amelia wyznaje przyjaciółce Lupicie, że Luis jest miłością jej życia i ojcem jej córki. Wyjawia przy tym, że odrodziła się w niej nadzieja na to, że miłość, którą nie dane im było się nacieszyć, znów powróci. Pedro żąda wyjaśnień także od Amelii. Fernanda jest świadkiem kłótni rodziców. Blanca namawia Fernanda, by zakończył nierozwiązaną sprawę z Amelią. On przyznaje, że bardzo za nią tęskni. Amelia pragnie spotkać się z Luisem i powiedzieć mu, że Fernanda jest jego córką.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze