Odcinek 7

W 7. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos zaprasza Luisę na obiad i wystawia Blancę do wiatru. Emisja 10 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 7

Fernanda przejmuje się zachowaniem matki. Domyśla się, że ma ono związaek z mecenasem Montero. Decyduje się złożyć mu wizytę w jego domu i dowiedzieć się, co takiego ich ze sobą poróżniło. Luis zapowiada Marissie, że zniszczy rodzinę Fernandy. Fernanda znajduje torbę z połamanymi skrzypcami i wpada w rozpacz – to sprawka jej koleżanek, które zazdroszczą jej talentu. Pedro pracuje w ogrodzie Marissy. Blanca podejrzewa, że Mariana knuje coś niedobrego.

Amelia z nostalgią wspomina życie pełne luksusów, jakie wiodła pod skrzydłami ojca i przeklina biedę, którą przyszło jej znosić od prawie dwudziestu lat. Carlos nie zjawia się na obiedzie z Marissą i Isabelą. Woli zjeść go w towarzystwie Fernandy, którą zabiera w eleganckie miejsce. Isabela postanawia zrobić Carlosowi niespodziankę i zanieść mu jedzenie do szpitala. Gdy nie zastaje go na dyżurze, robi się zazdrosna. Pedro tymczasem bezskutecznie poszukuje Fernandy. Fernanda upija się i Carlos odwozi ją do domu. Po powrocie Pedra dziewczyna udaje, że śpi.

Carlos jedzie do Isabeli. Ona nie chce go słuchać, wypomina mu, że ją okłamał i wyrzuca z domu. Blanca porusza przy Marianie i Hernánie temat testamentu Fernanda. Gdy Mariana deklaruje z przekonaniem, że jest jedyną spadkobierczynią swojego ojca, Blanca przypomina jej siostrze Amelii, której także przysługuje prawo do majątku.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze