Odcinek 8

W 8. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Camila chce zwrócić uwagę Carlosa, choć on ogląda się za Fernandą. Emisja 14 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 8

Fernanda skarży się siostrze Migdalii, że jej skrzypce zostały roztrzaskane, a winni uniknęli kary. Amelia dokucza Pedrowi, gdy przypomina mu, że choć wychował Fernandę jak córkę, jej prawdziwym ojcem jest Luis Montero. Carlos wyznaje Fernandzie, że skradła jego serce i całuje ją. Felipe nie rezygnuje ze starań o Fernandę i prosi o pomoc Camilę. Pedro pragnie podarować Fernandzie nową parę skrzypiec. Isabela wspomina Marissie, że boi się stracić Carlosa z racji swojego wieku – jest od niego starsza i ten mógłby zauroczyć się młodszą od niej.

Camila namawia Fernandę, żeby zgodziła się umówić z Felipe i towarzyszyła jej podczas spotkania z Carlosem. Fernanda myśli, że Carlos ją oszukał. Mariana dowiaduje się, że Luis nie jest ojcem Carlosa. Pedro sprawia wielką radość Fernandzie, gdy wręcza jej w prezencie skrzypce. Amelia planuje odwiedzić ojca. Carlos zgadza się pójść na spotkanie dwóch par, lecz tylko ze względu na Fernandę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Madziula
    11 listopada 2016 o 21:40  - Odpowiedz

    SUPER SIĘ ZAPOWIADA EH