Odcinek 9

W 9. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos zrywa z Isabelą, ponieważ kocha Fernandę. Emisja 15 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 9

Isabel jest przekonana, że z pomocą Marissy znów będzie trzymać Carlosa w garści. Carlos przychodzi na spotkanie i wyznaje Fernandzie, że nie może przestać o niej myśleć oraz podtrzymuje wcześniejsze wyznanie. Luis przypadkowo zachodzi do lokalu, w którym przebywa Carlos i podejrzewa go o spiskowanie z oszustką. Fernanda złości się na Carlosa, choć on nie daje jej ku temu powodów. Amelia oznajmia Pedrowi, że pragnie zobaczyć się z ojcem. Pedro obawia się, że w rezultacie Amelia wyzna Fernandzie prawdę i zgłasza sprzeciw.

Mariana ignoruje namowy Blanki na spotkanie z Amelią. Luis skarży się Marissie, że Carlos sfałszował raport medyczny Fernandy, by go pogrążyć. Fernanda wyznaje Camili, że jej także wpadł w oko Carlos. Obie dziewczyny postanawiają walczyć o niego uczciwie i nie zaprzepaścić łączącej ich przyjaźni. Blanca wspomina Fernandowi o telefonie od Amelii, na co ten reaguje bez entuzjazmu. Carlos zrywa z Isabelą, choć ona zapowiada, że tak łatwo z niego nie zrezygnuje. Później wyznaje Rosario, że zakochał się w Fernandzie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze